Dotacje

Dotacje
Dotacje dla kosmetyczek cennik, ceny dotacji

Ile to kosztuje?

  • "Załatwiamy" Ci od A do Z dotację, czyli napiszemy Ci biznes-plan, wypełnimy wniosek, sporządzimy zał±czniki. To co musisz zrobić to tylko podpisać dokumenty i zanieś je do właściwych urzędów.
  • Zrobimy to za Ciebie w 100% za darmo. Oznacza to, że nic nie płacisz za pisanie biznesplanów, wypełnianie wniosków unijnych, sporządzenie dokumentacji UE/EFS/ZPORR, załączników, itp.
  • Nie jest ważne gdzie mieszkasz. Nasza współpraca odbywa się zdalnie aż do uzyskania płatności, czyli możesz przebywać w zupełnie dowolnym województwie. Współpracujemy z Urzędami z całej Polski.
  • Nie ponosisz żadnych kosztów konsultingowych, nawet jeżeli Twój wniosek byłby odrzucony. Nie obawiaj się, do teraz wszystkie nasze wnioski i biznesplany zostały zaakceptowane, mamy 100% skuteczność.
  • Unia wymaga, abyś wydała dotację na cele związane z działalnością, np: szkolenia, wyposażenie, kosmetyki, reklamę i zwraca Ci te koszty do ok. 14-40 tys. (w zależności od funduszu). Na wszystko przedstawiasz faktury.
  • Piszemy wnioski i biznesplany dla kosmetyczek za darmo i jako jedyna firma nie wymagamy płatności w wypadku niezaakceptowania wniosku przez UE. (przed rozpoczęciem naszej współpracy, podpisujesz zobowiązanie).

Zapraszamy do bezpłatnej współpracy!

  • Jeżeli wolisz, istnieje możliwość współpracy odpłatnej. W wypadku odpłatnego pozyskiwania dotacji (usługi konsultingowej), możesz wydać uzyskane pieni±dze na inne szkolenia, wyposażenie, kosmetyki, reklamę, ale niezależnie od uzyskania/nieuzyskania środków unijnych, ponosisz z góry koszty napisania biznesplanu (2.500 zł netto) i wypełnienia wniosku (1.000 zł netto) + 22% VAT. Jeżeli decydujesz się na współpracę nieodpłatn±, to wszystko uzyskujesz za darmo!